Вінницькі винахідники створили унікальний прилад для розпізнавання ракових пухлин PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 березня 2013, 10:25

Забруднення довкілля, глобальні зміни клімату, зменшення озонового шару та інші фактори призводять до різкого зростання числа онкохворих. Одне з найбільш злоякісних новоутворень шкіри - меланому - можна виявити на початковій стадії. Прилад для ранньої діагностики розробили науковці кафедри екології та екологічної безпеки ВНТУ: науковий керівник, д.т.н., професор Петрук В.Г.; к.т.н., с.н.с. Кватернюк С.М. Клінічні випробування приладу здійснюються на базі Вінницького обласного онкологічного диспансеру та кафедри онкології ВНМУ під керівництвом д.м.н., професора Болюха Б.А.

Телеканал ICTV

У Вінницькому обласному онкологічному диспансері щороку лікується по 200 - 300 пацієнтів з меланомою.

Новий прилад, розроблений науковцями технічного університету, – знахідка для медиків.

Апарат допомагає безпомилково розпізнавати злоякісність новоутворень на шкірі. Аналога винаходу у світі немає.

Телеканал ВІТА

Телеканал Еверест