Привітання кафедри Фізичного виховання з ювілеєм PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 28 листопада 2017, 00:00

27 листопада кафедра фізичного виховання Вінницького національного технічного університету урочисто відзначила свій піввіковий ювілей. Привітати з ювілеєм ветеранів кафедри, викладачів, співробітників та  найкращих спортсменів університету прийшли: начальник Вінницького обласного комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України,Геннадій Бочарьов; голова комітету фізичної культури і спорту Вінницької міської ради,  Сергій Краєвський; представник управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації,Наталія Конюкова; заступник голови обласного відділення НОК України у Вінницькій області, Тетяна Шмаль; віце-президент громадської організації «Вінницька обласна асоціація ветеранів спорту, Георгій Самков; директор Вінницького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»,Віталій Копач; директор Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля  (до складу якого входить кафедра фізичного виховання)  Петрук В.Г. та ректор  ВНТУ Грабко В.В.В цей день, у вщент наповненій залі, було  багато нагороджень і подарунків,  спогадів, приємностей і теплих, зворушливих слів.  До урочистостей створили два відеофільми про кафедру і спорт у ВНТУ — про її величну історію і славне сьогодення.

Останнє оновлення на Четвер, 07 грудня 2017, 15:10