Літні курси BEST для іноземців на базі ІнЕБМД PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Четвер, 01 вересня 2016, 20:14
Локальний осередок BEST (Board of European Students of Technology) у Вінниці організував міжнародний освітньо-культурний літній курс у Вінницькому національному технічному університеті. Академічна частина курсу проходила в

Крім того, студенти відвідали пам`ятні місця Вінниці та поспілкувалися із місцевими жителями. В практичній частині навчання іноземці відвідали Стадницьке сміттєзвалище, Турбівський завод по виробництву паливних пелет «Він-Пеллет» та розробляли власні проекти по вирішенню проблеми забруднення території відходів та стихійних сміттєзвалищ.

Курс офіційно розпочався 1-го серпня і тривав 10 днів. Участь у заході брали 25 учасників з Бельгії, Чехії, Данії, Франції, Італії, Латвії, Молдови, Португалії, Сербії, Іспанії, Швеції, Туреччини, які мали можливість познайомитись з культурою України, удосконалити рівень володіння розмовної англійської мови, обмінятись досвідом у сфері екології та екологічного менеджменту.

Серед організаторі курсу виступили колишні та нинішні студенти нашого інституту: Шевчук Лілія (магістр екології, випускниця 2015 року), Казакова Ольга та Ільїна Ольга (обидві – студентки гр. ЕКО-14). Партнерами курсу виступили: Медичний центр «Статус», Українська молодіжна кліматична асоціація (УМКА), Вінницька міська рада, пивоварня «Ніколаус», Олієжиркомбінат, Автомотовелофототелерадіо музей та адміністрація Вінницького національного технічного університету. Завдяки BESTу студенти Вінницького національного технічного університету мають змогу брати участь в подібних заходах в різних країнах Європи, отримувати нові знання, подорожувати, влаштовуватись на роботу.

Останнє оновлення на Четвер, 01 вересня 2016, 20:24