Екологічний квест PDF Друк e-mail
Написав ekventor68   
Середа, 30 вересня 2015, 15:11

У Вінниці в рамках міської програми «Екологічне місто» пройде еко-квест. У вівторок, 6 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисту місць проживання на мешканців та гостей міста чекатиме ряд заходів. Ініціатором проведення змагань виступив Благодійний фонд «Подільська громада». Учасники повинні зареєструватися на сайті благодійного фонду.

Організатори підготували для учасників змагань близько десяти станцій квесту продумані на екологічну тематику. Та зауважили, що для участі у заході не обов’язково бути екологом, проте обов’язково бути небайдужим та усвідомлювати важливість збереження чистим повітря, води та ґрунту, ставка, річки та лісу, свого двору, вулиці, скверу, міста.

Ініціатори зазначили, що усі учасники повинні пройти квест від початку до кінця. Екологічний квест проходитиме з 15,30 до 19,30 на Вишенці, Урожаї та Хмельницькому шосе.

Для участі у змаганні учасники повинні створити команду з чотирьох чи п’яти конкурсантів від 14 років. На трьох переможців чекають цікаві, креативні та корисні призи.

Останнє оновлення на Четвер, 01 жовтня 2015, 11:14