Науково-практичний семінар PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
П'ятниця, 25 вересня 2015, 10:54

З 14 по 23 вересня 2015 року на базі Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету в рамках 5-го Всеукраїнського з’їзду екологів відбувся Міжнародний екологічний науково-практичний семінар “Менеджмент відходів та ресурсоенергозбереження. Європейський досвід”, керував яким запрошений провідний експерт Швейцарського корпусу експертів Swiss Contact Франц Сталдер.

Протягом більше 1 тижня відвідувачі семінару прослухали цикл лекцій з менеджменту відходів, в тому числі на такі теми як “Система поводження з побутовими відходами у Швейцарії”, “Технології спалювання твердих побутових відходів”, “Проблеми захоронення твердих побутових відходів на полігонах”, “Сортування побутових відходів у Швейцарії”, “Менеджмент у галузі поводження з твердими побутовими відходами” та інші. Також пан Сталдер коротко розповів про історію Швейцарію та історію становлення швейцарської демократії, що стало запорукою успіху у вирішенні багатьох екологічних проблем. Крім того, були обговорені елементи швейцарської системи поводження з побутовими відходами, які можна використати у Вінницькій області, а також наукова співпраця України та Швейцарії для вирішення проблеми твердих побутових відходів.

По завершенні семінару учасникам були видані відповідні сертифікати.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2015, 13:10