Навчання за кордоном PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
П'ятниця, 25 вересня 2015, 10:37

Завжди мріяв відчути себе у якості студента за кордоном? Перевірити свої знання? Відчути сповна студентське життя?

Вивчити іншу країну зсередини, відкрити для себе нову культуру та мову?

Це все реально у Вінницькому національному технічному університеті!

Студентки 5-го курсу групи ЕКО-14м Шевчук Лілія та Середюк Тетяна разом з 12 іншими студентами ВНТУ навчаються за програмою " Подвійного диплому" у місті Люблін (Польща).

Опановують нову для себе спеціальність – інженерія відновлювальних джерел енергії на базі Люблінської політехніки, відділу інженерії навколишнього середовища. Студентки першими з Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля беруть участь у даній програмі.

Шевчук Ліля також є старостою українських студентів свого відділу, займається разом з українським самоврядуванням організацією квестів, подорожей, освітніх та розважальних заходів для студентів з України.

Життя та навчання у Польщі багатогранне та різноманітне, але водночас важке та значно відрізняється від українського.

Польські студенти з цікавістю ставляться до наших співвітчизників, а викладачі політехніки завжди допомагають, якщо виникають питання.

1 жовтня розпочинається новий семестр у політехніці і дівчата з нетерпінням чекають повернення до Любліну.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2015, 10:52