Старт є! PDF Друк e-mail
Середа, 21 квітня 2010, 11:46
8 листопада 2008 року у Вінницькому національному технічному університеті відбулась зустріч представників місцевої екологічної організації «Екотопія Поділля» із координатором PR-відділу Екоклубу «Зелена Хвиля» (м. Київ) Ольгою Савчук. З боку приймаючої сторони участь у зустрічі взяли декан факультету екології та екологічної безпеки Петрук В. Г., викладачі, студенти-екологи.
На цій зустрічі Ольга поділилася досвідом організації проекту “Зелений кінотеатр”, який у Екоклубі триває вже кілька років. Продемонструвавши кілька уривків із фільмів природничого характеру, Ольга розповіла, яким чином потрібно підбирати тематику фільмів залежно від цільової аудиторії. Також вона звернула увагу на необхідність обговорення фільму після показу, не обмежуючись простим переглядом. Ольга пояснила, в який спосіб краще проводити дискусію після перегляду фільмів.
Дана зустріч повинна стати поштовхом для вінницької організації в напрямку реалізації проекту “Зелений кінотеатр” на місцевому рівні, а також здійснення інших екологічних проектів.