Брейн-ринг присвячений 50-річчю від дня польоту в космос першої людини – Юрія Гагаріна PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія Свистун Петро
Середа, 13 квітня 2011, 18:20

Усім відома інтелектуальна гра брейн-ринг, яка проводиться між двома (і більше) командами, які протягом однієї хвилини мають дати відповідь на питання. Ідея гри двох команд належить Володимиру Яковичу Ворошилову та висловлено ним у книзі «Феномен гри». Перша гра пройшла між дніпропетровським і одеським клубами «Що? Де? Коли?». Саму ж назву гри придумали в Дніпропетровську Борис Бородін, Оксана Балазанова, Марина Білоцерківська та Олександр Рубін в 1987 році, після перших міжнародних ігор «Що? Де? Коли?». Вони ж зареєстрували перші правила цієї гри в 1988 році. А у Вінницькому національному технічному університеті організатором, та зазвичай ведучим, гри є голова ВОО ВУТ «Просвіта», кандидат філософських наук, доцент, заступник директора Головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій ТЕКЛЮК. Дана гра відразу прижилася у нашому університеті і вже протягом багатьох років студенти ВНТУ активно приймають участь у даному заході.
12 квітня відбулося міжінститутське змагання брейн-ринг, присвячене 50-річчю від дня польоту в космос першої людини – Юрія Гагаріна. З усіх інститутів було зібрано по шість найерудованіших студентів. Інститут екології та екологічної кібернетики не міг пропустити такого дійства та приєднався до святкування Дня космонавтики. Була організована команда з студентів групи 2ЕКО-08 на чолі з капітаном команди Києнко-Романюком Євгеном. До команди увійшли Варчук Ілона, Манілко Лілія, Нагорна Катерина, Панченко Валерія та Томчук Анна.
Дякуємо усім за участь.