День Інституту екології та екологічної кібернетики PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія
Четвер, 31 березня 2011, 18:22

29 березня у затишній залі Вінницького національного технічного університету святкували четверту річницю з дня заснування Інституту екології та екологічної кібернетики. У залі панував весняний настрій, а на сцені відбувалося неперевершене дійство.

Для привітального слова, запросили ректора ВНТУ доктора технічних наук професора Грабка Володимира Віталійовича.
Святковий концерт розпочався з романтичного та чарівного танця - вальсу у виконанні Бушовського Сергія та Атарщикової Анни. Також висловив свої привітання  директор ІнЕЕК доктор технічних наук, професор, відмінник освіти України Петрук Василь Григорович.
Піснею причаровували усіх присутніх Бабійчук Михайло та Печериця Ольга. Директор ІнМАД, завідувач кафедри ММСС, доктор технічних наук, радник голови державного агенства водних ресурсів України Мокін Віталій Борисович приєднався до привітань. Виступ гурту "Паплюжні гудки" звеселив та збодрив публіку.
Під час святкового дійства було нагороджено та відзначено почесними грамотами кращих викладачів, співвробітників та студентів ІнЕЕК за їх наукову та громадську роботу. З цієї нагоди було продемонстровано такі номери: вокальне тріо, український танець "Гопак", пісня від Печериці Ольги та танець від Атарщикової Анни та Кияновської Марини.
На завершення Дня народження ІнЕЕК студентки Мандренко Юлія та Печериця Ольга виконали пісню, яку уже прозвали візиткою інституту.
Концерт пройшов на УРА! Усі присутні були задоволені від почутого та побаченого, свято вдалося!!!!

Останнє оновлення на Четвер, 31 березня 2011, 18:40