Екологи на Шацьких озерах PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 07:47

Все почалося дуже спонтанно, ніхто нічого такого не планував. В когось виникла геніальна ідея поїхати на Волинь, а конкретніше - на Шацькі озера.

Взагалі місце не надзвичайно відоме, проте хто вчив у школі географію, то мабуть приблизно здогадується що то таке є, ті озера…
6-7 червня кафедра ЕЕК вирішила відвідати Волинь. Про організацію цієї поїздки турбувалися туристичне агентство «Разом», викладач кафедри ЕЕБ Іщенко Віталій Анатолійович та профорг ІнЕЕК Булига Вікторія.
Після жахливого недосипу і зустрічі світанку, який був надзвичайно гарним, студенти десь перед 7-ою годиною ранку вже були у Луцьку.

Дуже привітне містечко, хоча й не дуже велике, та затишне. Та перше відчуття, яке ми осягнули було голод)))після цілої ночі глядіння у вікно, просто страшенно хотілося їсти. Та ми швидко усунули проблему…а потім вже поїхали оглядати місто.
Дуже-дуже сподобався всім Луцький замок: надзвичайно гарне місце з величезною історією.
По дорозі до озер завітали в музей-садибу Лесі Українки.

Надвечір приїхали у санаторій, все було чудово, ми погуляли, купалися у кришталево чистому озері, нажаль з холодною водою. Але студентів-екологів це не зупинило.

День другий: автобусна поїздка по національному парку «Шацькі озера». Ми багато побачили і багато почули, оглянули озера.
А потім подорожували уже по Волинській області, відвідали Володимир-Волинський – гарне місто і багато історичних місць. А після - Зимнівський монастир.

А потім додому, на Вінниччину, за якою ми так скучили. Поїздка залишила незабутні враження. Буде змога-їдьте відпочивати на Шацькі озера, там дуже гарно! Дякуємо за надану можливість побачити на власні очі такі видатні місця нашої України.

Автор: Мороз Яна
Останнє оновлення на Четвер, 15 квітня 2010, 13:14