Міс ВНТУ 2011. ВІДЕО (оновлено) PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія Свистун Петро
Четвер, 10 березня 2011, 09:36

Разом із початком весни, 3 березня, у Вінницькому національному технічному університеті відбувся конкурс краси «Міс ВНТУ - 2011».

Цей традиційний конкурс, напередодні свята 8-го березня, приносить багато позитивних емоцій. У конкурсі краси і грації приймали участь найкрасивіші серед найрозумніших студенток, представниці усіх інститутів університету.
Дійство відбувалося у теплій атмосфері, глядачі насолоджувалися виступами не лише учасниць, а й неперевершеними номерами від гуртків ВНТУ. Традиційно конкурс був феєричним та динамічним.
Усі з нетерпінням чекали на проголошення рішення журі. Наступив довгожданий момент - кожна учасниця отримала свій титул.
Наш інститут Екології та екологічної кібернетики, гідно представила студентка групи 2ЕКО-09 Марина. Вона показала усі свої таланти та красу, за що їй гідно оцінили.
Хочемо подякувати за гарний виступ Марину та побажати їй подальших успіхів та перемог у житті.
Дівчата екологині - справжні богині!!!

Останнє оновлення на Понеділок, 21 березня 2011, 06:57