ХХХХ Науково-технічна конференція студентів та викладачів ВНТУ PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія Свистун Петро
Середа, 02 березня 2011, 17:13

2 березня в ІнЕЕК відбулася щорічна науково-технічна конференція, яку відкрив своїм виступом проф. Петрук В. Г., в ній приймали участь студенти екологи.

На конференції було розглянуто ряд цікавих та важливих актуальних екологічних питань, які були висвітлені у доповідях. Усі учасники були дуже добре підготовлені, у своїх наукових роботах вони максимально дослідили свою тему. Доповіді супроводжувалися змістовними презентаціями, які за допомогою малюнків, схем, діаграм чудово доповнювали зміст. На конференції було чимало зацікавлених осіб, які задавали влучні запитання та дізналися багато цікавої інформації. У конференції приймали участь: Панченко Т.,  Гуляр М., Коріненко М., Вихристюк Ю., Бобоєва С., Кременицька С., Вишневська Я., Гайдей Ю., Таранчук Д., Томчук А., Мислицька О., Дулевич О., Бігун І., Ліщенко М., Новіцька Є., Усата В.
Дякуємо усім за участь!!!

Останнє оновлення на П'ятниця, 11 березня 2011, 07:14