СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ ЕКОЛОГИНЬ PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія
Понеділок, 06 грудня 2010, 21:59

До дня Збройних сил України у ВНТУ підготували цікаве дійство. Зібрали найталановитіших та найенергійніших дівчат та об’єднали їх у футбольні команди, інститут екології та екологічної кібернетики представили класну команду по різних версіях «Стройняшки» або ж «Червоно-білі». Учасницями стали студентки: Шелест Олена – воротар, Трач Ірина – захисник, Жуйко Катерина – капітан команди, нападаюча, Шевчук Лілія – воротар, Юрчинко Юля – захисник, Жак Анжеліка – нападаючий, Проходиць Людмила – захисник, Лагоша Валя – нападаючий, Міських Світлана – захисник, Голоднюк Віта – нападаючий. Протягом усієї неділі, починаючи з 30 листопада, проходили цікаві та запеклі поєдинки, у яких дівчата гідно боролися. Отже, ці чудові дівчата своєю наполегливістю та стараннями і, звичайно, шармом вибороли ІІІ призове місце у фінальній грі, яка відбулася 6 грудня. Дякуємо їм за участь, як нагороду вони отримали безліч привітань, шалену групу підтримки, яка стала їх фанатами на все життя, грамоту та смачненький солодкий подарунок торт. Наш деканат, звичайно не залишиться осторонь і приєднається до привітань, і дівчата отримають за свої заслуги матеріальну допомогу!!!!

Молодці Стройняшки!!!!!

Останнє оновлення на Понеділок, 06 грудня 2010, 22:12