Як відсвяткували день студента у ІнЕЕК PDF Друк e-mail
Написав Свистун Петро
Середа, 17 листопада 2010, 19:34

Інститут екології та екологічної кібернетики вирішили зробити сюрприз для своїх студентів і 17 листопада провели урочисте вручення премії "Золота Клякса - 2010".

Адже кожен студент нашого інституту унікальний і у цьому проявляє себе. Найоригінальніших ми вирішили  нагородити, і тому за допомогою викладачів було виділено такі номінації:
У номінації "Залізна логіка" за версією Теклюка А.І. перемогу отримав Ковтонюк Андрій 1ЕКО-09.
У номінації "Позитивчик" за версією Ящолта А.Р. перемогла Гурко Ольга 2ЕКО-07.
У номінації "Осляча парта" за версією Турчика П.М. перемогу отримав Мудрак Антон 1ЕКО-08.
У номінації "Язиката хвеська" за версією Скорини Л.М. переміг Доценко Олег 1ЕКО-10.
У номінації "Найпунктуальніший" за версією містера Х перемогу отримав Гонсалес Амайя Карпос Андрес 2ЕКО-07.

У номінації "За відсутність ораторських здібностей" за версією Крижановського Є.М. перемогла Цвенько Оксана 1ЕКО-08.
У номінації "Юлій Цезар" за версією Васильківського І.В. перемогу здобув Костик Василь 2ЕКО-09.
У номінації "Нечастий гість" за версією Іщенка В.А. перемогу здобув Слободиський Андрій 1ЕКО-08.
У номінації "Зірвана пара" за версією Гордієнко О.А. перемогу здобув Дозорець Ярослав 1ЕКО-08.
У номінації "Каліграфія" за версією Євсєєвої М.І. перемогу здобув Слободиський Андрій 1ЕКО-09.
У номінації "Яскрава особистість" за версією Петрука В.Г. перемогу здобула Мандренко Юлія 1ЕКО-10.
У номінації "Письменник Фантаст" за версією Безвозюк І.І. перемогу здобула Кепська Інна 2ЕКО-09.

Захід проходив у веселій та дружній атмосфері. Директор ІнЕЕК Петрук В.Г. та заступник директора з виховної роботи Безвозюк І.І. щирими та теплими словами привітали усіх студентів з їхнім професійним святом. Атарщикова Анна подарувала нам танець"Шалена", а у грі-сценці "Ріпка", яка викликала бурхливі оплески у присутніх, брали учать усі бажаючі. Мандренко Юлія неперевершено виконала пісню. Також було багато конкурсів у яких активну участь приймав зал, веселили усіх присутніх команда КВН "Ширма". І звичайно наші прекрасні ведучі: харизматичний Тарас Шальвінський, а також чарівна та неповторна Мандренко Юлія. Дякуємо усім учасникам та органзаторам! Свято було неперевершене!!!
Останнє оновлення на Четвер, 18 листопада 2010, 11:03