Міс ВНТУ 2010 PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 07:41
2 березня в залі ВНТУ відбувся конкурс краси «Міс ВНТУ - 2010», де із 8 студенток, які представляли свої інститути, вибирали найкрасивішу. Глядачі насолоджувалися виступами не лише учасниць, а й неперевершеними номерами від гуртків ВНТУ. Традиційно конкурс був феєричним та динамічним.
Усі з нетерпінням чекали на проголошення рішення журі. Наступив довгожданий момент - кожна учасниця отримала свій титул.
Наш інститут, Екології та екологічної кібернетики, достойно репрезентувала студентка 2 ЕКО - 08 Панченко Валерія. Вона показала усі свої таланти та красу, за що їй було присвоєно титул «Міс гармонія».

Хочемо подякувати за гідний виступ Валерію та побажати їй подальших успіхів та перемог у житті. Валерія, ти найкраща!!!
Останнє оновлення на Четвер, 15 квітня 2010, 09:30