11 лютого 2016 року відбувся довгоочікуваний "Містер Шарм 2016" PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 лютого 2016, 09:51

11 лютого 2016 року відбувся довгоочікуваний "Містер Шарм 2016". У конкурсі боролися 8 яскравих учасників, які показали свою індивідуальність, мужність, креативність та прагнення до перемоги.  Всі старання наших Містерів оцінювали: жюрі, глядачі та публіка соціальних мереж. Отож, за результатами Інтернет- голосування ( сайт: 20 хвилин), з відривом в 2 голоси, переміг Юра Бабій (ФБТЕГП).  Цього року також було обрано Містера Дружелюбність. Саме цей титул отримав Микола Кобися (ФРТЗП) .  Містером глядацьких симпатій, якого обирали глядачі, став Антон Веклюк (ФМТ) . Віце-містер Шарм 2016 став Антон Косарев (ФІТКІ) та Антон Веклюк (ФМТ). А титул «Містер Шарм 2016» отримав Юра Бабій. Від нашого інституту виступав студент 4 курсу, активний хлопець -  Білик Андрій. Андрію, ми вітаємо тебе з участю та пишаємось тобою, дякуємо, що проявив мужність, жагу до перемоги,  гарно підготувався та гідно представив екологів. Продовжуй в тому ж дусі!

Останнє оновлення на Вівторок, 16 лютого 2016, 09:57