Команда ІнЕБМД - призери поетичного вечора до дня Української писемності та мови PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Понеділок, 16 листопада 2015, 08:21

В понеділок, 9 листопада, відбувся поетичних турнір до Дня української писемності та мови(свято відзначають в Україні з 1997 року) присвячений творчості українського поета, перекладача Богдана-Ігоря Антонича. Письменник прожив всього 27 років і помер, перенісши важкі хвороби, які дуже сильно послабили його серце. Проте залишив він по собі велику спадщину, це збірки поезій "Привітання життя", "Велика гармонія", "Три перстені", "Книга Лева" та інші.

Турнір заключався в тому, що учасникам пропонували зображення, на яке команда шукала уривок поезії, який найглибше та найточніше відповідав зображенню, та виразно декламувала його. Зображення були далеко не стандартними, наприклад на екрані була мавпочка, тракторні перегони, відкорковане шампанське вино, ящірка, оселедці, тощо. Всі команди добре справлялись з завданнями, тому в кінцевому результаті команда "Apple" виборола 3-тє місце з кількістю балів 713 і не далеко відстала від 2-го та 1-го місць(716 і 728 балів відповідно).

Команда ІнЕБМД "Apple" в складі Казакової Ольга(2 курс), Монастирської Юнії(2 курс) та Білоуса В'ячеслава(1 курс) була найменшою та наймолодшою серед учасників. До слова всі інші команди складались з 6-8 людей. Всього команд було 7. Тому еколого показали достойний результат, виразну декламацію уривків та неабияку спритність у пошуках віршів.

Підготувала: студентка гр.ЕКО-14б Казакова Ольга

Останнє оновлення на Понеділок, 16 листопада 2015, 19:17