Студенти-екологи ІнЕЕК ВНТУ взяли участь у тренінгу «Точка Тепла» у м.Київ PDF Друк e-mail
Середа, 29 жовтня 2014, 10:58

Сьогодні проблема збереження ресурсів стоїть дуже гостро: людство починає вчитись економити природні ресурси, утеплювати будинки, використовувати енергозберігаючі технології. Саме цим питанням був присвячений тренінг 24-25 жовтня у м.Київ.  Завданням тренінгу було підготувати волонтерів із 15 міст України, які в подальшому створять місцеві «Точки Тепла», в яких розповідатимуть усім охочим як «утеплятись правильно» - що одночасно є гаслом цієї програми.

Організаторами виступили активісти УМКА (Української молодіжної кліматичної асоціації). Ідея проведення такого заходу, як «Точка тепла» виникла досить спонтанно, і була втілена в життя за рекордний термін: буквально три тижні. Але це не завадило організаторам провести тренінги на високому рівні, адже учасники мали змогу побувати в Київському центрі енергоефективності «КиївЕско» та послухати лекцію про різні технології утеплення будинків, продемонстровані на реальних прикладах будівель міста Київ, побачити на власні очі працюючі установки та прилади, що використовують альтернативну енергію, послухати лекції про те, з чого почати утеплювати будинок, чого робити категорично не можна. Чимала увага була приділена тому, як спілкуватись із відвідувачами «Точок Тепла».

Неизвестный объект

Студенти ІнЕЕК ВНТУ, а саме Юрій Сидорчук та Юлія Мандренко, також долучились до тренінгу, щоб підготувати місцевих волонтерів для успішного проведення місцевої «ТТ» . У нашому місті, як і по всій Україні, «Точки тепла» відкриються 8 листопада. Щиро сподіваємось, що така акція навчить українців утеплятись правильно, зберігати ресурси та стане таким необхідним кроком України до енергонезалежності!

Останнє оновлення на Неділя, 16 листопада 2014, 11:41