Акція "Чисте місто" PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 11:11

Акція "Чисте місто" (15 вересня 2006 р.) організована Вінницькою міськрадою. Участь у цій акції взяли понад 100 студентів-екологів Вінницького національного технічного університету. Вони долучились до благородної природоохоронної справи по очищенню зеленої зони відпочинку Вінницького лісопарку на чолі з кураторами та викладачами кафедри хімії та екологічної безпеки. За декілька годин сумлінної роботи студенти очистили рекреаційну зону від сміття, чим облагородили нашу рідну Вінницю. Це має не тільки велике екологічне значення, але і виховне. Отже закликаємо всі громадські екологічні організації та всіх вінничан долучатися до подібних акцій і зробити наше місто справжньою перлиною Поділля з чистим європейським обличчям.

Останнє оновлення на Четвер, 22 квітня 2010, 09:59