Інтелектуальний турнір «Слово Тараса Шевченка для всіх поколінь» PDF Друк e-mail
Четвер, 03 квітня 2014, 08:37

Команда  ІнЕЕК "Apple" у складі: викладів Іщенка В.А., Петрука Р. В., Турчика П.М. та студентів Мандренко Юлії, Жуйко Катерини, Яцка Леоніда отримала 3 місце на інтелектуальному турнірі «Слово Тараса Шевченка для всіх поколінь».

2 квітня 2014 р. у ВНТУ відбулися змагання з гри «Що? Де? Коли?», присвячені 200-річчю з дня народження великого українського поета та художника Тараса Григоровича Шевченка. Цікавим є те, що команди із 6 чоловік наполовину складались із студентів, а наполовину – з викладачів. Тобто захід мав на меті також покращити взаємодію викладачів та студентів нашого університету. Всі учасники продемонстрували досить високий рівень, відповідаючи на запитання, пов’язані із життям і творчістю нашого Кобзаря. А команда нашого ІнЕЕК у складі студентів групи ЕКО-10 Мандренко Юлії, Жуйко Катерини та Яцка Леоніда, а також викладачів Іщенка В. А., Турчика П. М. і Петрука Р. В. виборола почесне 3-є місце, поступившись переможцям лише 1 правильною відповіддю. Адміністрація ІнЕЕК вітає учасників із призовим місцем та підкреслює вагомість подібних заходів для патріотичного та культурного виховання у стінах ВНТУ.

Участь у турнірі взяли 14 команд університету, які складалися з 6 інтелектуалів - 3 викладачів та 3 студентів. Запитання були надзвичайно цікаві та складні. Нашу команду від першого місця відділяла 1 правильна відповідь.

Ми вважаємо такого роду турніри, які стосуються безпосередньо геніїв Українського народу і  української культури, треба проводити якомога частіше.

Наступний турнір ми пропонуємо провести навколо постаті видатного полководця та діяча визвольної боротьби українського народу, наказного гетьмана, полковника Кальницького, Вінницького та Брацлавського полку Івана Богуна.

Вітаємо наших інтелектуалів!!!

До нових перемог!