Містер Шарм 2014 PDF Друк e-mail
Написав eco12
Вівторок, 04 березня 2014, 20:23

Містер Шарм 2014

Вже не перший рік у нашому університеті проходить конкурс «Містер Шарм». Адже де як не в технічному вузі мають навчатись справжні чоловіки?

Не винятком став і цей рік, адже 6 лютого в актовому залі нашого університету відбувся конкурс «Містер Шарм 2014». Кожен інститут обрав самого гідного представника для участі в даному конкурсі. Адже учаснику необхідно було продемонструвати свої таланти, уміння, силу, кмітливість, запам`ятатись глядачам та сподобатись членам журі. А це задача не з простих.

В цьому році наш інститут представляв студент 2 курсу Гурба Дмитро. І хоча він не став Містером Шармом, але став улюбленцем глядачів та гідно представив себе та наш інститут. Бажаємо йому наснаги, успіхів у навчанні та творчості та перемог.

Останнє оновлення на Четвер, 06 березня 2014, 14:46