Практичне заняття з дисципліни «Метеорологія та кліматологія» на метеостанції аеропорту PDF Друк e-mail
Неділя, 17 листопада 2013, 16:47

Невгамовні студенти з групи ЕКО-10 нарешті  вирушили в одну із традиційних подорожей, яку здійснюють всі студенти-екологи ВНТУ. Це була поїздка на метеостанцію аеропорту, що знаходиться у Гавришівці, неподалік від Вінниці.

Там ми мали змогу побачити на власні очі найпопулярніші та найнеобхідніші прилади для спостереження за метеорологічною ситуацією та прогнозуванням погодних умов, а також проникнути в суть такої нелегкої але необхідної професії, як синоптик. Справді, здається що нічого складного у цій професії немає, але якщо поспостерігати за напруженою та кропіткою роботою працівників метеостанції, розумієш, що для того щоб стати хорошим синоптиком потрібно не лише володіти необхідними знаннями та навиками, але і справді дуже любити свою роботу та бути стовідсотково відданим ній.

Підводячи підсумки нашої екскурсії 8 листопада, можна сказати, що нарешті кожен із нас побачив на власні очі те, про що вже неодноразово чув на уроках метеорології та кліматології, і багато чого стало нам більш зрозумілим, також важливим стало знайомство з професійними синоптиками, які поділилися з нами досвідом своєї нелегкої праці.

Тому ще раз хочеться подякувати працівникам метеостанції за надзвичайно цікаву та змістовну екскурсію, а Васильківському Ігорю Володимировичу окрема подяка за те, що організував для нас таку чудову поїздку!

Останнє оновлення на Неділя, 17 листопада 2013, 16:54