Новий склад студентського самоврядування ІнЕЕК PDF Друк e-mail
Написав Nyvin
Вівторок, 12 листопада 2013, 15:03

Осінь завжди була порою для збору врожаю – своєрідного підбиття підсумків року, що минає. От і настав час для голови студентської ради Інституту Екології та Екологічної Кібернетики звітувати, підбивати підсумки, адже саме на 30 жовтня була призначена звітно-виборча конференція СР ІнЕЕК, яка і відбулась в запланований час.

Учасники конференції заслухали звіт вже екс-голови СР Мандренко Юлії та обрали новий керівний склад студентської ради. Було висунуто три кандидатури на посаду голови СР ІнЕЕК: Мельник Тетяна, Печериця Ольга та Мандренко Юлія. Згідно з результатами виборів студраду очолила студентка п’ятого курсу, Печериця Ольга, місце першого заступника голови СР отримала Юля Мандренко, студентка четвертого курсу. Також було обрано президію у складі Жуйко Катерини, Сидорчука Юрія, Бойчук Людмили, Ясинської Вікторії, Гурби Дмитра і Мельник Тетяни та секретаря – Савінську Наталію.

Вітаємо новообраних членів Студентської Ради, та бажаємо їм численних здобутків, успіхів у всіх починаннях та творчого натхнення!

Останнє оновлення на Неділя, 17 листопада 2013, 16:56