Першокурсники ІнЕЕК – другі на Студентській осені-2013! PDF Друк e-mail
Написав Nyvin
Вівторок, 12 листопада 2013, 13:59

Зовсім нещодавно  відбулася найочікуваніша подія осені 2013 року.

15 та 17 жовтня у актовому залі ВНТУ пройшли дружні змагання між першими курсами усіх інститутів. Змагання передбачало презентацію кожного інституту з відповідним сценарієм і художніми творчими номерами і було розраховане на виступ тривалістю 30-40 хвилин. Але, в першу чергу, весь цей захід був розрахований на знайомство першачків між собою та зі старшими колегами. Звичайно ж старшокурсники допомагали всім нам  у створенні сценарію та номерів, але насамперед репетиції були схожі на дружні посиденьки великою компанією. В ЕКО-13 репетиції не обходилися без чаю, кави та різних солодощів. Так само не обходилися і без сварок та суперечок, але вони були настільки незначними і дрібними, що в результаті усі зробили висновок, що воно було того варте. І ось нарешті настало 17 жовтня - день нашої презентації.

З самого ранку метушилися навіть ті, хто початково не були задіяні, а на концерт прийшли усі, кому здавалося б з самого початку було байдуже. Презентація ІнЕЕК відбувалася у дуже веселій і навіть моментами смішній формі.  Оскільки історично склалося так, що в інституті екологіі зазвичай  одна група на курс і більшість дівчат, то наш сценарій був побудований так, наче сучасний місцевий султан Мустафа-ібн-Мултах-ібн-Алаьан-ібн-Каракут Васильович вибирав собі представницю на роль дружини. Роль султана чудово виконав Коченов Михайло. Дівчата показували свої номери, ніби намагалися зробити усе, щоб султан обрав саме її. Розв'язка була досить неочікуваною: Міша прокидається на парті посеред пари і розуміє, що то був лише сон, але такий, що його хотілося б повторити, і з фрази "ні, пара має продовжуватись" лунає фінальна пісня "Show must go on" у виконанні усієї групи, а в залу летять паперові літачки.

Звичайно не обійшлося і без того, що між  інститутами виникла конкуренція, а між кимось і суперечка, хтось і досі вважає, що зайняте ними місце є несправедливим, але це хай залишається лише формальністю та справою жюрі, а нам натомість дісталося багато позитивних вражень та незрівнянних емоцій, декілька грамот і тортики за 2 загальнокомандне місце. Варто відзначити і Аню Ткач, яка представила декілька чудових номерів і отримала перемогу у номінації «Універсальність».

Зараз вже минуло кілька тижнів, і ми всі потрохи зізнаємося, що сумуємо за репетиціями та вже з нетерпінням чекаємо на студентську осінь наступного року, щоб так само весело провести час та допомогти першачкам, які прийдуть на зміну нам у наступному 2014 році і гідно представлять наш ІнЕЕК!

Останнє оновлення на Неділя, 17 листопада 2013, 16:56