День захисту клімату PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 10:19
"Клімат змінюється! Час діяти разом!"
«Клімат змінюється! Час не спинити, лиш в твоїх силах усе це змінити!» – під таким гаслом в Києві пройшла акція до Дня Захисту Клімату.
Значна частина світової спільноти вже усвідомила, що зміни клімату – це не страшна казочка, а реальність! Кожний день бездіяльності та мовчання наближає нас до незворотних наслідків.
Щорічно у всьому світі відзначається «Всесвітній День Захисту Клімату», метою якого є привернення уваги до проблеми зміни клімату. Організатори численних акцій в багатьох країнах прагнуть не просто повідомити громадськість про існування такої небезпеки, а й показати шляхи вирішення проблеми через персональні дії кожного окремого громадянина.
Минулого року 70 країн приєдналися до проведення акції «День Захисту клімату». У цьому році Україна активно долучилася до цієї акції.
Студенти-екологи Вінницького національного технічного університету разом з викладачем кафедри екології та екологічної безпеки Іщенком В.А. стали учасниками масштабнішої акції на Контрактовій площі м. Києва. Програма акції включала інформаційну виставку по зміні клімату, виставку альтернативних джерел енергії, екоквест, конкурси та льодові скульптури, які демонстрували вразливість нашого світу.
В акції взяли участь представники громадськості та екоклубів України: «Зелена хвиля» (м. Київ), «Крила надії» (м. Львів), «Екос» (Чернівці), «Екотопія Поділля» (м. Вінниця) та інші. Учасники колони несли банери, прапори і плакати із закликом до дій на Захист Клімату.

Студенти груп 1ЕКО-07 Ільніцький Володимир та 2ЕКО-07 Левченко Олена на Дні Захисту Клімату у Києві.

Студенти ЕКО-07 та Іщенко В.А. приймають участь у театралізованій ході на Михайлівській площі

Студентки групи 2ЕКО-07 Жак Анжеліка та Шуляк Дар’я з полярним ведмедиком Умкою.

Екоквест присвячений захисту білих полярних ведмедів за участю студентів групи 2ЕКО-07

Студенти-екологи підписують декларацію про збереження клімату

Льодова планета, присвячена Дню Захисту Клімату в Україні

Студентка групи 2ЕКО-07 Проходець Людмила біля агітаційних стендів