Екскурсія на Roshen PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 10:15

23 червня студентам першого та другого курсів пощастило відвідати кондитерську фабрику Roshen. Екскурсія розпочалася з  перегляду цікавого фільму про історію фабрики, розповідь про Кондитерську Корпорацію "ROSHEN",  її продукцію,  а також фабрики, які входять до її складу.

Для додержання суворих санітарних правил, які існують на всіх фабриках  Кондитерської  Корпорації  "ROSHEN",  студенти перевдягнулися в санітарний одяг і відправились на екскурсію виробничої  лінії,  де отримали рідкісну можливість спостерігати за процесом виробництва та пакуванням вафель „Артек", „Наполітанки", батончиків „Штучка" .  Ознайомились з екологічними нормами та правилами на даному виробництві.

Студенти мали змогу скуштувати свіжевиготовлені ласощі. Дегустація пройшла на славу, всі посмакували улюбленими цукерками до схочу.
Усі були у захваті від побаченого, ще ніколи екскурсії не були такими  солодкими.

Останнє оновлення на Четвер, 22 квітня 2010, 09:52