Епідемія Доброти 2013 PDF Друк e-mail
Написав Ivchanska   
Вівторок, 26 лютого 2013, 20:51

 

Епідемія Доброти - для тих, хто справді хоче бути прикладом для інших!

 

«Епідемія доброти» це захід, який присвячений до Міжнародного дня спонтанного прояву доброти. Cлово «спонтанно» тут не випадково, адже починалась Епідемія ще у 2010 році, особливо її ніхто не готував і не планував та завдяки гарній, чистій ідеї «Епідемія» знайшла своє місце у суспільстві. Дуже добре розуміємо, що проводячи флеш-акції світ завтра не подобрішає, але це формування звички такого способу життя. Ми повинні щодня робити гарні справи, бути уважними до оточуючих, нести позитив та тепло у серці.

17 лютого 2013 року по всій Україні відзначають Міжнародний день спонтанного прояву доброти. 15 лютого стартувала Епідемія Доброти, яка триватиме, у нашому місті - Вінниці, цілий тиждень.

Під час заходу відбуваються різні акції, флешмоби, щоб привернути увагу вінничан до гарних вчинків, хороших слів, підтримки, посмішки, тепла, а також проводиться різні добрі справи. У флешмобах також прийняли участь студенти-екологи. Вони роздавали сердечка перехожим на вулиці. Також відбувалось театралізоване дійство, де було показано як можна допомогти людям.

Приємно робити добрі справи і «малювати»  посмішки на обличчях, а особливо, коли цього не чекаєш!

 

Організатори акції є: БФ "Подільська громада", ВОО ВМГО "Молодь Демократичного Альянсу"

 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 26 лютого 2013, 21:22