Архів робіт призерів другого обласного конкурсу з моніторингу стану довкілля Вінниччини серед студентів та учнів (2012 р.) PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 лютого 2013, 09:34

Бакай Є.І. (школа № 18 м.Вінниця) "Малі річки Вінниці"

Босий Д.Б. (школа № 1 смт.Крижопіль) "Екологія Вінниччини. Стан води і її значення для людини"

Войтенко Л.О. (ВНТУ) "Розробка комплексу тематичних карт екологічного стану Вінницької області"

Гурко О.В. (ВНТУ) "Дослідження тенденцій використання фосфатних миючих засобів у Вінницькій області та їх впливу на стан поверхневих вод"

Дзюняк Д.Ю. (ВНТУ) "Моделювання поширення забруднюючих речовин від викидів стаціонарних джерел найбільших ТЕС України"

Жак А.В. (ВНТУ) "Аналіз екологічного стану поверхневих вод Вінницької області засобами ArcGIS 3D Analyst"

Києнко-Романюк Є.С. (ВНТУ) "Розробка інтернет-ресурсу з даними про  колодязі м. Вінниці"

Костик В.І. (ВНТУ) "Розробка екологічного паспорту вінницького району за допомогою системи «Рідна природа»"

Парфенюк М.В. (ВВПУСП м.Вінниця) "Автомайстерня майбутнього. Використання сонячного джерела енергії"

Притика Н.О. (Глибочанська СЗШ) "Життя зеленій красуні"

Просяновська М.І. (ДПТНЗ «Гніванський професійний ліцей ім.Р.Я.Малиновського») "Покращення екологічного стану озер прилеглих до території Гніванського ДПТНЗ"

Процишен О.А. (Глибочанська СЗШ) "Дослідження рівня води в річці Козириха"

Роїк Б.В. (СЗШ І-ІІІ ст.№1 смт.Крижопіль) "Вплив антропогенних чинників на екологію України"

Турчик М.М., Свистун П.В. (ВНТУ) "Дослідження фітовітальності деревних рослин в межах урбоекосистеми на прикладі міста Вінниці"

Останнє оновлення на Понеділок, 18 лютого 2013, 07:35