І знову до навчання!!! PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія та Свистун Петро
Середа, 19 вересня 2012, 08:57

Не встигнувши отямитися від літнього відпочинку, студенти з головою поринули у навчання. Лекції, практичні, лабораторні... Навчання "кипить" і "вирує" =)
Уже з перших днів викладачі заохочують студентів до роботи та проводять такі зайняття, які просто не можливо пропустити.

Старший викладач кафедри ХБЖ Гордієнко Ольга Анатоліївна організувала неймовірно захопливе та корисне практичне заняття на тему "Очищення стічних вод". Заняття проходило на території КП "ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ" Очисні споруди каналізації. Було не лише прослухано цікаву лекцію, а й показано усю технологію очистки стічних вод. Методи очистки та обладнання за допомогою якого виконується той чи інший тип очистки, усе це студенти побачили у процесі, а не як завжди на схемах та малюнках. Вражень – «море»! Емоції не передати, урок засвоїли усі та цю тему здали на відмінно. Побажаємо усім студентам побільше таких занять та таких турботливих викладачів.
Також висловлюємо подяку спеціалісту Мошаєвій Ользі Станіславівні за проведену екскурсію та  те що поділилася з студентами досвідом та секретами нелегкої, але дуже корисної професії.

Останнє оновлення на Середа, 19 вересня 2012, 09:52