Міс ВНТУ 2012 ЕКОЛОГИНЯ - Аня Атарщикова!!! PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія
Четвер, 15 березня 2012, 09:37

Цьогорічний прихід весни для екологів став надзвичайною подією, і це не лише тому що прийшла пора пробудження та розквіту природи, а й тому що ми, вкотре, зуміли як найкращим способом представити усі свої таланти та красу. Наш інститут гідно підготував неперевершено чарівну екологиню для участі у щорічному  конкурсі МІС ВНТУ 2012. Нашою обранецею стала красуня Аня Атарщикова.

Вона підкорила увесь зал своїми талантами, а суддів своєю красою, розумом, харизматичністю та шармом.
Конкурс відбувався у теплій атмосфері, глядачі насолоджувалися виступами не лише учасниць, а й неперевершеними номерами від гуртків ВНТУ. Традиційно конкурс був феєричним та динамічним.
Усі з нетерпінням чекали на проголошення рішення журі. Хоча, скажу по-секрету, ми знали що Анічка справжня екологиня і вона переможе.
Хочемо подякувати за гарний виступ Аню та побажати їй подальших успіхів та перемог у житті.
Інститут екології та екологічної кібернетики найкращий! Дівчата екологині - справжні богині!!!

Останнє оновлення на Неділя, 18 березня 2012, 11:32