Екскурсія студентів в Бушу PDF Друк e-mail
Середа, 14 квітня 2010, 09:19

Жовтень для студентів-екологів видався захоплюючим. Їм поталанило відвідати історичну пам’ятку с. Буші.

Захоплюючу поїздку організував викладач кафедри ЕЕБ Іщенко Віталій Анатолійович, у ній прийняли участь студенти 1,2 ЕКО – 05, 1,2 ЕКО – 07, 1 ЕКО – 08.

Подорож розпочалася із заповідника в селищі Буша. Студенти мали змогу спостерігати за розкопками історико-культурних архітектурних пам’яток,  від  ІІІ тис. до н.е. до ХІІ ст. н. е., залишками фортеці і підземних ходів ХVІ-ХVІІ ст. Відвідали  дохристиянський та християнський скельний храм  V-ХVІ ст. н. е. з унікальними художніми рельєфами. На території заповідника також розміщені парк історичної скульптури, де щорічно проводяться міжнародні конкурси  скульпторів-каменетесів,  три музеї: археології, етнографії, оборони Буші, які були побаченні студентами.

Поїздка продовжилася прогулянкою на автобусі по Могилів Подільську, під час якої екологи дізналися від екскурсовода багато цікавої інформації про історію міста. Далі студенти-екологи мали змогу милуватися краєвидами та архітектурними пам’ятками Лядовського монастиря.
Поїздка вдалася на славу, так цікаво екологи давно не відпочивали.

Автор: Манілко Лілія

Останнє оновлення на Четвер, 15 квітня 2010, 13:17