ФОТО-КВЕСТ «Зроби своє місто чистим» PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія та Свистун Петро
Середа, 09 листопада 2011, 13:22

18.10.2011 року о 14:30 в Вінницькому національному технічному університеті стартував  ФОТО-КВЕСТ «Зроби своє місто чистим», основними організаторами якого були доцент Іщенко В.А. та студентка групи 2ЕКО-09 Віта Івчанська.

ФОТО-КВЕСТ був спрямований на те, щоб жителі м. Вінниця усвідомили, що чистота – прикраса міста. Участь приймали студенти ВНТУ, а також школярі з технічного ліцею. Учасники провели весело час, виконуючи цікаві завдання на екологічну тематику, при цьому долучаючи перехожих вінничан, а також фотографували найрізноманітніші куточки м. Вінниці. Тематика завдань була найрізноманітнішою – фотографували екологічно чисті види транспорту, засмічені території, місця, де людина не зачепила своєю діяльністю природу та багато іншого.
Перемогу здобула команда «Назва» з Вінницького національного технічного університету. А всі команди були нагороджені екологічно-дружніми подарунками.