«Управління та поводження з відходами» PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія та Свистун Петро
Середа, 02 листопада 2011, 17:25

1 листопада відбулася тематична екскурсія на унітарне комунальне підприємство «ЕКО ВІН» в село Стадниця на міський полігон твердих побутових відходів (ТПВ), а також на ТОВ «Подільська Січ» - підприємство, яке здійснює збирання, сортування, первинну переробку вторинних ресурсів.

Захоплююча та пізнавальна поїздка студентам 5-го курсу ІнЕЕК була організована під керівництвом заступника директора з виховної  роботи Іщенка В.А., доц. Васильківсського І.В. та доц. Бобка О.О.  Це було практичне заняття з дисципліни «Управління та поводження з відходами». Студенти не лише змогли більш детально ознайомитися з процесом організації, а й наочно побачити технологію поводження з ТПВ. Дана галузь тільки набирає обертів. Сподіваємося Вінниччина почне вирішувати проблеми ТПВ на сучасному європейському рівні!!!

Останнє оновлення на Середа, 02 листопада 2011, 17:31