На Вінниччині стартував перший обласний студентський дебатний турнір PDF Друк e-mail
Написав Манілко Лілія
Вівторок, 25 жовтня 2011, 18:54

Цієї осені управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації спільно з Вінницьким обласним осередком ВМГО «Демократичний Альянс» та Студентським Парламентом Вінниччини проводять І Обласний студентський дебатний турнір. Ігри проходитимуть за класичним форматом – Карла Поппера, який є найбільш цікавим та розповсюдженим.

Турнір проходитиме в три етапи: відбірковий, що проводиться на базі навчального закладу, проміжний та фінальний.
6 жовтня в інституті ІнЕЕК було проведено відбірковий тур серед студентів 2-4 курсів (участь приймали Івчанська Віта, Дяк Олена, Полудненко Тетяна, Слободиський Андрій, Мандренко Юлія, Шага Катерина). Тема відбіркового етапу звучала так – «В 10 класі відмінили урок економіки, а змінили його на урок екології». Переважна більшість учасників не мала до цього досвіду дебатування. Але, незважаючи на це, всі студенти на досить високому рівні озвучували свої думки і відповідали на поставлені запитання, часто захоплюючись і втрачаючи відчуття часу. Гру команд оцінювали представник ВМГО «Демократичний Альянс» Кирилюк Альона (наша випускниця) і заступник директора ІнЕЕК з виховної роботи Іщенко Віталій Анатолійович. В результаті, з невеликою перевагою, перемогу здобула команда, яка відстоювала стверджувальну позицію – правильність заміни економіки на екологію у школі.
На проміжному етапі, який відбувався 22 жовтня 2011 року, команда ВНТУ, у складі якої виступали студентки Івчанська Віта та Мандренко Юлія, перемогли команду Вінницького національного аграрного університету і вийшли у наступний етап змагань. Побажаємо їм успіху!

Останнє оновлення на Середа, 26 жовтня 2011, 14:07