Відбувся VІІ Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю PDF Друк e-mail
Написав Administrator   
Середа, 09 жовтня 2019, 10:33

З 25 по 27 вересня 2019 р. у Вінницькому національному університеті за підтримки Вінницької міської ради було проведено “VІІ Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю”.  У роботі з’їзду взяли участь понад 300 учасників з усіх регіонів України, а також іноземні гості з Швейцарії, Ірану, Німеччини, Італії, Іраку, Індії, Польщі. У рамках з’їзду відбулися екскурсії учасників з’їзду на підприємство з випуску сонячних панелей групи компаній KNESS, мале приватне підприємство «Руслана» з переробки вторинної сировини, а також у Національний музей-садибу М.І. Пирогова.

Пленарне засідання, виступ д.т.н. Антонова А.В.

 

 

 

Учасники з’їзду у заміському комплексі Батерфляй

 

Доповідь д.п.н., проф. Мітрясової О.П. з досвіду проведення міждисциплінарних європейських студій у практиці підготовки екологів

 

Учасники з’їзду (зліва доц. Василькіський І.В., зав.каф., доц. Іщенко В.А., головний експерт Франц Сталдер, проф. Мітрясова О.П., доц. Кватернюк С.М. )

 

Учасники з’їзду (зліва: проф. Петрук В.Г., проф. Мітрясова О.П.)

 

Біля головного корпусу підприємства з випуску сонячних панелей групи компаній KNESS (зліва:  головний експерт Франц Сталдер, зав. каф., доцент Іщенко В.А., Дубчак О.В.)

Екскурсія на підприємстві з випуску сонячних панелей групи компаній KNESS

 


Екскурсія на підприємстві з випуску сонячних панелей групи компаній KNESS


 

 

 

Останнє оновлення на Вівторок, 11 серпня 2020, 13:00