ЕКОЛОГИ НА НАВЧАННІ У ПОЛЬЩІ: АНАСТАСІЯ МАНДЕБУРА PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Четвер, 04 липня 2019, 13:20

Магістрантка ВНТУ Анастасія Мандебура Anastasiia Mandebura, інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля, успішно завершила перший рік навчання за пілотним проектом 2D у University of Occupational Safety Management in Katowice, Польща. Пілотний проект 2D діє на зразок програми «Подвійний диплом» — студенти навчаються у двох університетах водночас, паралельно. І потому отримують дипломи про закінчення двох вишів — польського, WSZOP — Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach, й українського, ВНТУ — Вінницького національного технічного університету.

Навчалися Анастасія за напрямом управління проектами. «Дуже концентроване й інтенсивне було навчання. Але водночас дуже збалансоване. Правильно і логічно, легко для сприйняття спланована подача інформації. Вміло перемежовувалась теорія і практика. Заняття проводили здебільшого ті викладачі, котрі є практиками — окрім викладання працюють на фірмах. Дуже доступно подавали складнющу інформацію. Тому було дуже цікаво. Викладачі насправді — просто супер, кайф! Викладачі робили усе , аби ми відчували себе комфортно. Намагались, аби ми не відчували дистанції ні вікової, ні національної, ні професійної. На лекціях приємне неформальне спілкування. Одне слово — класно!» Дивувало, що повсюди — в аудиторіях, бібліотеці, коридорах комп’ютери у вільному доступі. От треба тобі щось терміново зробити — мінімальний шлях від твого бажання попрацювати до його здійснення. Настя продовжує: «Ми брали участь у ярмарку кар’єри. Справді дуже корисно і масштабно. Українські студенти, що навчались за цією магістерською програмою у WSZOP уже другий рік, тобто уже її завершували, успішно і без проблем знаходили на цьому ярмарку кар’єри роботу своєї мрії. І це без перебільшення!. Два дипломи — український і WSZOP, грамотне резюме, прагнення працювати і розвиватись — це характеристика тих, кого шукали роботодавці». Я дуже задоволена своїм першим роком навчання. Дуже багато дізналася, тепер почуваюся як фахівець — значно впевненіше і перспективніше», — резюмує Настя.

Останнє оновлення на Четвер, 18 липня 2019, 13:12