Еко фестиваль "Збережемо рідний край" PDF Друк e-mail
Вівторок, 30 жовтня 2018, 15:32

26 жовтня Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля разом з Вінницькою районною радою в рамках обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад провели екофестиваль «Збережемо рідний край». Передумовою проведення екофестивалю та презентації проектів стали, раніше проведені, семінари викладачами кафедри екології та екологічної безпеки ІнЕБМД, стосовно екологічної безпеки держави та екологічної освіти і виховання. Учасники 6 команд з шкіл Вінницького району представили свої проекти по вирішенню екологічних проблем своїх населених пунктів, а саме сіл Якушенці, Некрасове, Медвеже Вушко, Ільківка, Бохоники, Агрономічне. Переможці та учасники фестивалю отримали подарунки та відзнаки, а найкращий проект – фінансування на його реалізацію..

Останнє оновлення на Четвер, 22 листопада 2018, 13:50