Підкорення гори Говерла (2061 м) PDF Друк e-mail
Написав Trach_Iryna
Четвер, 04 жовтня 2018, 13:26

21-23 вересня 2018 року команда палких любителів природи вирушили підкоряти найвищу точку українських гір – Говерлу.Крім того, вони зуміли дослідити динаміку розвитку деградаційних процесів екосистеми Чорногірського хребта внаслідок рекреаційної діяльності Карпатського національного природного парку, також ознайомитися з масштабними ерозійними процесами на відповідних маркованих стежках.

«Як навчальний рік почнеш, так його і проведеш». Ось по такому принципу вирішили розпочати навчання студенти-екологи та викладачі кафедри Екології та екологічної безпеки. Адже саме свіже карпатське повітря та активний відпочинок є запорукою вдалого та успішного вивчення дисциплін протягом усього року.

21-23 вересня 2018 року команда палких любителів природи вирушили підкоряти найвищу точку українських гір – Говерлу. Їм неймовірно пощастило із погодними умовами: тепле сонечко, легенький вітерець, а також туман, який вражав своєю магічністю, і супроводжував нас протягом усього спуску. Тому студенти-екологи з легкістю та у повному складі підкорили королеву українських гір – Говерлу.

Крім того, вони зуміли дослідити динаміку розвитку деградаційних процесів екосистеми Чорногірського хребта внаслідок рекреаційної діяльності Карпатського національного природного парку, також  ознайомитися з масштабними ерозійними процесами на відповідних маркованих стежках. Найбільше екологів вразило нищівне знищення червонокнижних видів рослин, які з геометричною прогресією зникають внаслідок бездумних дій туристів.

Останнє оновлення на Субота, 24 листопада 2018, 11:21