МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 26 грудня 2017, 17:48

7,8 грудня 2017 року в Інституті екологічної безпеки Національний авіаційний університету відбувся III Всеукраїнському конкурс «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2017».

Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Національний авіаційний університет, Інститут екологічної безпеки, кафедра екології, Український науково-дослідний та навчальний центр хіммотології та сертифікації паливно-мастильних матеріалів і технічних рідин та Спілка хіммотологів.

Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем створення екологічно безпечних умов проживання населення України; екологізації транспорту, енергетики, сільськогосподарського та промислового виробництва, комунального господарства; раціонального використання природних ресурсів; впровадження енергозберігаючих технологій в усіх сферах життєдіяльності сучасного суспільства; підвищення рівня екологічної свідомості молоді; удосконалення екологічної політики держави.

У Веукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2017» взяли участь чотири студенти магістри нашого інституту, які представили дві роботи:

1. Сільва Рубіо Луїс Антоніо студент групи ТЗД-17м (Еквадор)

2. Гарсія Камачо Ернан Улліанодт студент групи ТЗД-17м (Еквадор), презентувати наукову роботу на тему: «Лічильник викидів ДВЗ»_у номінації: «Екологічна безпека у транспортній галузі».

3. Майданюк Анастасія Дмитрівна, студентка групи ТЗД-16м (Україна)

4. Доценко Олег Анатолійович, студент групи ЕБ-16м з/в (Росія) презентували наукову роботу на тему: «Використання рослинних відходів для виробництва енергії в Україні» у номінація: «Біоенергетика, біомаса та екобіотехнології».

Інтернаціональна команда вінницьких студентів–екологів завоювала третє місце серед вищих навчальних закладів України 2017 року.

Вітаємо бронзових призерів Веукраїнськогоконкурсу студентських наукових робіт «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ-2017».

alt alt alt alt alt

Останнє оновлення на Вівторок, 26 грудня 2017, 18:28