Візит молоді у Польщу PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Понеділок, 11 грудня 2017, 20:42

alt

З 22 по 26 листопада відбувся візит молоді Вінниччини у Сьвєнтокшиське воєводство Республіки Польща в рамках «Сьвєнтокшисько-Вінницької Академії Молодих Лідерів» в межах партнерської Угоди про співробітництво між Вінницькою обласною державною адміністрацією та Сьвєнтокшиським воєводством (Республіки Польща).

Ідея даного молодіжного обміну полягає в тому, щоб об'єднати активну молодь з м.Вінниці та м.Кельце, а також інших маленьких містечок відповідних регіонів. Учасники - представники різних громадських організацій, переважно студенти та такі ж самі молоді люди з Польщі. Під час обміну відбулись візити та знайомство з маршалком Сьвєнтокшиського воєводства Адамом Ярубасом та мером міста і гміни Піньчов Влоджімежом Бадураком, в Центр волонтеріату, з молодіжними радами міст Стараховіце і Вонхоцк, з центром активістів «Swietlica Aktywator», сьвєнтокшиськими скаутами, неурядовою організацією «Camposfera» в Сенджішуві, організацією «Kalejdoskop» та молодіжними ініціативами, реалізованими Піньчовським самоврядним центром культури. Також був проведений тренінг на тему лідерства між українськими та польськими учасниками обміну, який продовжиться у травні 2018 р. вже у м.Вінниця.

alt alt

Студентка 4-го курсу Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Казакова Ольга була учасницею візиту та представляла громадську організацію "Центр розвитку Пангея Ультіма", а також Пласт - національну скаутську організацію України.

"Це був один з найцікавіших обмінів, які я мала, оскільки дав можливість безпосередньо налагодити контакт з представниками інших громадських організацій і представити себе, поспілкуватись з ними, а також спланувати можливі майбутні проекти. Після обміну продовжую спілкуватись з деякими людьми і думаю ми ще не раз побачимось. Це також плюс одне велике і декілька малих містечок, які я відвідала в Польщі. Звісно, це був гарно і цікаво проведений час. Доволі надихаюча поїздка. Дорогою назад в Україну ми заїхали в Краків і мали змогу поринути в новорічну атмосферу, відвідати різдвяну ярмарку на центральній площі міста. Дуже радію з того, що подорож розділила з хорошими друзями." - розповідає Ольга.

alt alt

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 21:25