Танці з викладачами PDF Друк e-mail
Понеділок, 11 грудня 2017, 17:55

30 листопада  у Вінницькому національному технічному університеті феєрично стартував новий проект «Танці з викладачами». Зініціював дійство і успішно зреалізував творчий колектив університетського клубу.
Сім викладацько-студентських пар — одній від кожного факультету, під опікою Олега Філіппова, талановитого хореографа-постановника, керівника ансамблю бального танцю «Феліз Байле», впродовж двох місяців філігранно відпрацьовували тонкощі чарівливого мистецтва танцю.
Прийняли участь 7 пар конкурсантів. Юлія Мандренко, викладач інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля, і четвертокурсник Юрій Калінович гідно представили наш інститут і війшли до фіналу. Безмір позитивних емоцій і енергетики подарували участники глядачам.

Останнє оновлення на Понеділок, 11 грудня 2017, 17:57