акція «Україна моя вишивана» PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 14 листопада 2017, 01:42

8 жовтня, у Вінницькому національному технічному університеті стартувала акція «Україна моя вишивана». Її суть полягає у вишиванні зображення карти України хрестиком усіма обласними центрами, що є символом єднання країни.

Мапа розміром 3•1.5 метри мандрує країною. Акція, що стартувала 22 червня на Тернопільщині, вже відбулася у Львівській, Волинській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській, Рівненькській та Житомирській областях. Її вишило вже близько 5 тисяч людей. Вишити хрестик у ВНТУ, прийшли і наші студенти екологи.

Перед власне вишиванням відбулись урочистості: винесення державного прапору, виконання студентами українських патріотичних пісень, Гімн України та вітальні слова від представників закладу та координатора акції у Вінниці. Ввечері 13 листопада волонтери відправлять мапу до Одеси. Організатори акції, народні майстрині Ірина Харатін та Тетяна Дяківнич, планують завершити акцію у липні 2018 року. Потім вишиту мапу передадуть музею Тернопільщини.

Останнє оновлення на Четвер, 30 листопада 2017, 11:45