3 жовтня Вінницький національний технічний університет креативно відзначив свою 57-му річницю PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 10 жовтня 2017, 22:09

В цей день викладачі та студенти нашого інституту в рамках програми міжнародного науково-практичного семінару "Європейський досвід поводження з відходами" прослухали лекцію Франса Сталдера - "Основи Швейцарської демократії".

А  потім на площі перед головним учбовим корпусом до університетської громади з вітальним словом звернувся ректор, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Володимир Грабко. Побажав кожному того, чого той потребує: студентам — стипендії і легких сесій, викладачам — допитливих студентів.

Потім студенти змагалися в різноманітних конкурсах, які придумав і цього святкового дня проводив директор Головного центру виховної роботи ВНТУ Анатолій Теклюк. "Професія в поезії"- перший з них,де студенти різних факультетів римованим словом розповідали про свій фах. Екологи презентували вірш,написаний викладачем кафедри екології -Мандренко Юлією Ігорівною.

Рано чи пізно, кожна людина

Думає: «ким мені стати?»

Вийде із мене гнучка балерина

Чи може піти в космонавти?

Покликання  наше  ще з малку відчутне:

Зелені діброви, ліси і поля

Екологічне щасливе майбутнє

Чисте повітря, плідна земля.

Однодумців наш інститут об’єднав

Хто вчитися хоче і вчити,

Вступаєте і ви до екологів лав

Щоб разом природу любити

Творчий процес не згасає у нас

Хоч і  до навчання завзяті!

Танці і вірші, пісні повсякчас

Живемо ми ніби у святі.

Куди б не завів нас фантазій політ,

Завжди «еко-еко» лунає.

Екологи тут завойовують світ,

Хай світ нас всіх також впізна

Наступний конкурс "Лабутени політеху», спричинив справжній фурор! Наш інститут представляли Біліченко Юлія ЕКО-15 та Підопригора Евген ЕКО-17.А у конкурсі квіткових композицій наші студенти створили вітальну композицію "Осіння мелодія".

І на завершення свята - гість концертного вечора — рок-гурт «Не лізь, бо вб’є».

Останнє оновлення на Вівторок, 10 жовтня 2017, 22:30