Квест "Квіти пам'яті" PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Понеділок, 24 квітня 2017, 22:01

В університеті  до Міжнародного дня пам'яток та історичних місць 18 квітня був проведений квест (інтелектуально-пошукова гра на вулицях міста) "Квіти пам'яті".

Більше трьох годин 28 команд блукали вулицями міста розгадуючи складні завдання, навіть місце старту потрібно було відгадати за наведеними картинками. А для студентів, які вивчають курс СПМС - квест виступав як навчальне завдання, у них були деякі спеціальні умови. Перша з них: склад команд визначив сортувальний капелюх, і  необхідно було знайти цих людей, познайомитись і прийти на гру, якщо  у команді було менше чотирьох осіб, які зазначені в складі команди вони  не могли  взяти участь у квесті.

Наша збірна команда викладачів, співробітників та студентів «Без ГМО» посіла 2-е місце у цій напруженій та водночас цікавій боротьбі. МОЛОДЦІ!!!