Випуск магістрів PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 07 лютого 2017, 22:29

31 січня 2017 року Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля провів у доросле життя 12 своїх кращих випускників – магістрів.

На святі в актовій залі університету були присутні випускники, їхні батьки і друзі та адміністрація інституту. З привітальним словом та побажаннями на майбутнє до випускників звернулися директор Інституту, Заслужений природоохоронець України Петрук В. Г. та завідувач кафедри екології та екологічної безпеки Іщенко В.А.Серед цьогорічних випускників магістрів отримали червоні дипломи: Гребенюк Наталья, Процько Тетяна та Загородня Тетяна. Зі словами вдячності до своїх друзів-магістрів та викладацького колективу звернувся магістр Василашко Василь, згадавши цікаві та веселі моменти студентського життя.

В кожного свята є свої традиції, про них не забули і в цей день. Магістри мали можливість одну з них відтворити, одягнувши мантії та головні убори – конфедератки, які дружно підкидали догори в знак завершення навчання та отримання дипломів.

Хочеться вірити в те, що всі набуті знання в університеті стануть в нагоді нашим випускникам, а винуватці свята будуть гордо нести звання «Випускник Вінницького національного технічного університету!"