Поетичний турнір «Героїчна Україна» PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Понеділок, 30 січня 2017, 22:31

Зимовий період у нас всіх асоціюється із дивом, казкою, новорічними святами та веселою колядою. Проте не слід забувати і про дати, важливі для державотворення України та ствердження нашої національної ідеї та свідомості. Зокрема, 22 січня українці відзначають День Соборності України, що з року в рік нагадує нам про становлення цілісності нашої держави. Також не можна оминути увагою події кінця січня 1918 року. Саме в цю пору, майже 100 років тому, відбувся бій під Крутами, який вкотре довів відважність, мужність, неабияку силу волі та силу духу українського народу.   Саме цим подіям був присвячений поетичний турнір «Героїчна Україна», що відбувся 25 січня.

Змагання складалися із двох завдань. Перше – домашнє завдання. Команди мали підготувати поетичний фрагмент чи вірш, з обов’язковим супроводом у вигляді музики, картинок чи відеосюжету. Друге завдання – імпровізація. Всім командам пропонувалась картинка, а учасники мали підібрати найбільш влучний вірш будь-якого із українських авторів, маючи всього 3 хвилини на роздуми.
Варто зазначити, що всі команди, а їх було 6, підійшли до виконання завдань досить творчо, кожен намагався внести якусь родзинку у свій виступ, щоб заполонити серця глядачів та здобути прихильністю журі, тому в залі панувала атмосфера  неабиякої конкуренції. Наша  команда, що мала екологічну назву «Без ГМО» також вирішила бути оригінальними. Тематика конкурсу – Героїчна Україна – сама собою навіювала асоціації з сучасною ситуацією в країні: війна, АТО, зброя… Але попри те, що ми надзвичайно цінуємо та поважаємо наших захисників, нам неймовірно хотілося згадати тих людей, які також докладають титанічні зусилля для нашого спокою, комфорту, незалежності та цілісності нашої держави. Тому, окрім вдало підібраних матеріалів для виступу (вірша, музики, картинок), ми намагались  передати образи людей, майстрів своєї справи, про яких йшлося у поезії.
Другий етап конкурсу пройшов у жвавих обговореннях в режимі брейншторму, коли за мінімальний проміжок часу потрібно було знайти оптимальне рішення. Але і з цим ми впорались!
І от – довгоочікувані підсумки! Не зважаючи на сильних конкурентів, нам вдалося вибороти друге місце! Цією перемогою ми завдячуємо прекрасній команді «Без ГМО», до складу якої увійшли студенти 1-3 курсів нашого інституту: Оксана Сокольвак, Валентина Палій, В’ячеслав Білоус, Юлія Біліченко, Юна Монастирська, Ольга Казакова. Хочеться подякувати таким активним, творчим та талановитим студентам! Приємним бонусом до солодкого відчуття перемоги стали солодкі подарунки.