Міжнародний екологічний науковий семінар “Європейський досвід поводження з відходами” PDF Друк e-mail
Написав ekventor68
Вівторок, 29 листопада 2016, 16:47

З 14 по 25 листопада 2016 року на базі Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля Вінницького національного технічного університету відбувся Міжнародний екологічний науковий семінар “Європейський досвід поводження з відходами”, керував яким запрошений провідний експерт Швейцарського корпусу експертів Swiss Contact Франц Сталдер.

В тому числі на такі теми як «Система поводження з побутовими відходами у Швейцарії», «Технології спалювання відходів», «Проблеми захоронення побутових відходів на полігонах», «Сортування побутових відходів у Швейцарії», «Поводження з радіоактивними відходами», «Рециклінг відходів» та інші. Також Франц Сталдер коротко розповів про історію Швейцарію та історію становлення швейцарської демократії, що стало запорукою успіху у вирішенні багатьох екологічних проблем. Крім того, були обговорені елементи швейцарської системи поводження з побутовими відходами, які можна використати у Вінницькій області, а також наукова співпраця України та Швейцарії для вирішення проблеми побутових відходів.
Учасниками семінару також були школярі та вчителі вінницьких шкіл № 8 і 35, що забезпечило профорієнтаційний ефект.
По завершенні семінару учасникам були видані відповідні сертифікати.