21-річна екологиня віджала 100 кг і виборола бронзу на Чемпіонаті світу PDF Друк e-mail
Середа, 27 квітня 2016, 19:38

Студентка нашого інституту (заочна форма навчання) Ірина Шкарапута посіла третє місце на Чемпіонаті світу в Данії.

21-річна Ірина Шкарапута професійно займається пауерліфтінгом лише три роки, проте 23 квітня 2016 року їй вдалося вибороти бронзову медаль на Чемпіонаті світу. Тендітна вінничанка, вагою 52 кг, віджала 100 кг від грудей! Її перевершили полька, яка осилила 105 кг, і француженка, віджавши 107,5 кг.

Це був її перший виступ на міжнародних змаганнях.

Сама Ірина розповідає, попри те, що дебютувала на змаганнях такого рівня, - зовсім не нервувала.

- Взагалі я думала, що буду дуже сильно переживати, що в мене станеться істерика якась. Але я впевнено почувала себе в залі, впевнено на помості. Все дуже швидко сталося. Переживати я вже почала після нагородження, - сміється дівчина.

Пауерліфтерка пояснює, що обрала цей вид спорту, щоб бути сильною та оригінальною.

- Таким видом спорту займається дуже мало дівчат. Тому це - бажання бути не такою, як всі, виділятися та бути сильною врешті-решт, - сказала Ірина.

Дівчина додає, що заради спорту доводиться обмежувати себе в їжі, адже якщо вага перевалить за 52 кг – це вже буде зовсім інша категорія та інші конкуренти.

- Я харчуюсь так, як всі, просто не дозволяю собі смаженого. В першій частині дня я їм вуглеводи, а на вечір вже більше білкове харчування. Перед змаганнями трошки вуглеводи врізаються, але треба дуже обережно до цього ставитися, тому що якщо переборщити, то йде спад силових показників. А після зважування можна одразу їсти, скільки хочеш, - поділилася секретами Ірина.

Наразі спортсменка працює тренером в спортивному комплексі "Колос", проте в майбутньому планує пов’язати своє життя не тільки зі спортом, а й з професією еколога, на якого навчається у Вінницькому національному технічному університеті.

За матеріалами i-vin.info

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 19:51