Show me what you go PDF Друк e-mail
Вівторок, 29 березня 2016, 12:28

У ВНТУ запустився проект "Show me what you got" - де талановита молодь може проявити себе у вокалі та хореографії.

14 березня пройшов кастинг цього проекту, де тренери відбирали собі учасників які їм найбільше сподобались та з якими вони впродовж усього проекту будуть працювати.

У вокальному блоці наставниками були: Печериця Ольга, Тріска Максим та Гехт Анна, ними було обрано 9 учасників.

У хореографічному блоці наставниками були: Ільїна Ольга (студентка нашого інституту), Килимчук Михайло та Щербань Діана, вони обрали 12 учасників свого блоку.

З нашого інституту пройшло 3 учасника  - Рудакова Тетяна ( наставник вокалу - Ольга Печериця) , Калінович Юрій (наставник хореографічного блоку Діана Щербань) та Мельник Тетяна (наставник блоку хореографії - Ольга Ільїна).

17 березня відбувся чвертьфінал, у якому студенти нашого інституту гідно представили себе та в повному складі перейшли до змагань в півфіналі.

21 березня був проведений півфінал проекту - при жеребкуванні Тетяні Рудаковій випало співати сольно народну пісню, Юрію Каліновичу - танець народів світу разом з Слободянюк Діаною та Тетяні Мельник танець у стилі Street з Сергієм Глушане, окремим завданням на цьому етапі було поставити командний номер з наставником. У цьому конкурсі  перемогу здобула команда Ольги Ільїної. За результатами суддів до фіналу потрапили Калінович Юрій та Мельник Тетяна.

24 березня відбувся довгоочікуваний фінал конкурсу, учасники втомлені, але щасливі демонстрували номери з попередніх етапів, а також танцювали соло-емоції. Юрій Калінович обрав свою емоцію - розпач, та не в рідному стилі контемперарі станцював його. Тетяна Мельник обрала собі емоцію - допитливість та показала свій номер у стилі ча-ча-ча.

За результатами глядацьких голосувань у блоці хореографія найбільше голосів набрала Тетяна Мельник, що дало їй додаткових 2 бали. Судді довго не могли визначити  переможця, адже троє учасників набрали однакову кількість балів. По додатковій імпровізації наша студентка Тетяна Мельник зайняла 2 місце!

Вітаємо всіх наших учасників з пройденим етапом проекту. Бажаємо їм не зупинятися, досягати своїх цілей, розвивати свої таланти та подальших перемог у вашому житті!

Останнє оновлення на Вівторок, 29 березня 2016, 12:35