КОНКУРС «НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ІДЕЙ З НАПРЯМКУ «ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ»» - 2016 PDF Друк e-mail
Вівторок, 22 березня 2016, 15:41

Для участі в конкурсі студенти пропонували неординарні винаходи-як добувати енергію з рослинних решток,як керувати системами альтернативних джерел енергії і навіть як використовувати сучасні технологї для комфортності взуття.
Конкурс тривав в два етапи, на першому із поданих робіт (проектів) комісія обрала 5 тих, що найбільше розкрили проблему напрямку "Енергозбереження". На другому етапі 5 обраних робіт  захищали їх автори перед конкурсною комісією, виступаючи з презентацією.
За результатами проведення фіналу Диплом ІІІ ступеня отримала робота студентки ІнЕБМД гр.ЕКО-12 Майданюк Анастасії, за темою: «ВИКОРИСТАННЯ РОСЛИННИХ ВІДХОДІВ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ЕНЕРГІЇ В УКРАЇНІ».
Призери були нагороджені почесними грамотами та преміями! Вітаємо Настю та бажаємо подальших успіхів!

Останнє оновлення на Вівторок, 22 березня 2016, 15:59